Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2022/2023 навчальному році

Дата: 16 березня 2023 о 09:02, Оновлено 4 травня 2023 о 11:27
Автор: Савчук Т. Д.

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДІБРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Н А К А З

від 07 вересня 2022 року                                                                          №64 од

Про організацію ведення обліку

дітей дошкільного, шкільного віку

та учнів у 2022/2023 навчальному році

На виконання статті 3, частин 2, 4 статті 12, частини 2 статті 66  Закону України «Про освіту», ст.18 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 (зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 806 від 19.09.2018), з метою належної організації роботи Відділу освіти Сторожинецької міської ради  щодо обліку дітей  дошкільного, шкільного віку та учнів і охоплення їх навчанням та на виконання наказу Відділу освіти Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області №118 від 07 вересня 2022 року,

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальною за ведення обліку дітей  дошкільного, шкільного віку та учнів Дібрівської гімназії заступника директора з НВР Пилипко Л.Т.

2. Заступнику директор з НВР Пилипко Л.Т. :

2.1. Здійснювати організацію ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають чи перебувають на території Старожадівського старостинського округу згідно з Порядком ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 806 від 19.09.2018).

3.2. Створити та постійно оновлювати реєстр даних про дітей дошкільного та шкільного віку на територіїСтарожадівського старостинського округу, відповідно до п. 6 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 (зі змінами).

3.3. Складати та подавати статистичні звіти про кількість дітей дошкільного та шкільного віку за формою та у порядку, затвердженому МОН.

3.4. Забезпечити зберігання даних реєстру у контрольному стані до виповнення дітьми 18 років або здобуття ними повної загальної середньої освіти.

3.5. Здійснювати контроль за веденням обліку вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.

3.6. Забезпечити зберігання даних реєстру у контрольному стані до виповнення дітьми 18 років або здобуття ними повної загальної середньої освіти.

3.7. Здійснювати контроль за веденням обліку вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.

4. Заступнику директора з НВР Пилипко Л.Т.:

4.1. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з питань  здобуття дітьми шкільного віку повної загальної середньої освіти.

4.2. До 10 вересня  оновити внесені  відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про всіх учнів, які зараховані до закладу станом на початок 2022-2023 н.р.

4.3. Відповідальній за ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Пилипко Л.Т. подавати у Відділ освіти:

• дані про учнів, які зараховані до освітнього закладу, в паперовому та електронному варіантах (на кожен рік народження окремо) за формою, що додається (додаток 1) не пізніше 30 вересня.
  • дані учнів, які переводяться або відраховуються із закладу загальної середньої освіти, у тому числі місце продовження здобуття ними загальної середньої освіти не пізніше 15 числа наступного місяця.
  • дані про  учнів, які зараховані до закладу та здобували загальну середню освіту в освітніх закладах інших адміністративно-територіальних одиниць, структурному підрозділу адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташовано заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту не пізніше 15 числа наступного місяця з дня зарахування.
  • дані про дітей шкільного віку, які були відсутні протягом 10 днів підряд з невідомих або без поважних причин, відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей для провадження діяльності відповідно до законодавства.

4.4. Забезпечити належне ведення документації з обліку учнів у закладі освіти.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                                     Тетяна САВЧУК

Із наказом ознайомились:

Пилипко Л.Т.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.